حمایت از کادر درمان مهمترین موضوع در شرایط دشوار شیوع کرونا است

  • 1400/05/18
  • 19:54:19
  • 1301

 

 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش ، دکتر مهدی شادنوش رئیس مركز مدیریت پیوند و بیماریهای معاونت درمان وزارت بهداشت و آموزش پزشکی کشور در بازدید سر زده از بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش با اشاره به شرایط دشواری که به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور وجود دارد گفت: خدمات رسانی حوزه سلامت در مناطقی مانند کیش مصائبی از جمله دسترسی سخت تر به دیگر مراکز درمانی دارد و با توجه به جزیره بودن آن،تنها بیمارستان این وظیفه را به عهده دارد.

به گفته شادنوش بر خلاف سختی ها در چنين شرایطي، کادر بهداشت و درمان کیش با سرزندگی و طراوت به امور رسیدگی و با تمام توان به ساکنان و گردشگران خدمات رسانی می کنند، در بخش های مختلف بیمارستان نیز شماری به ویروس مبتلا شده اند و تلاش این موجموعه برآن بوده تا با جایگزینی به موقع افراد، ارائه خدمات به خوبی و بی وقفه انجام شود.

رئیس مركز مدیریت پیوند و بیماریهای معاونت درمان وزارت بهداشت و آموزش پزشکی کشور در ادامه از مردم خواست تا با همدلی و همکاری هرچه بيشتر و رعايت قوانين و مقررات كادر درمان را ياري كنند، وي همچنين خواستار حمايت همه جانبه وزارت بهداشت و نهاد های مربوط از کادر درمان شد.

شادنوش با تاکید بر شرایط ویژه کادر بهداشت و درمان جزيره در شرایط شیوع کرونا و لزوم تداوم حمایت های سازمان منطقه آزاد کیش به عنوان نهاد حاکمیتی از بیمارستان جزيره تصریح کرد: کادر درمان نباید دغدغه ای جز خدمت رسانی به هموطنان داشته باشند تا بتوانند در این جنگ طاقت فرسا به عنوان سربازان سلامت با تمام توان به مردم خدمت رسانی کنند.

دکتر مهدی شادنوش در ادامه سخنان خود به بخش دیالیز بیمارستان اشاره کرد و گفت: این بخش با شرایط شیوع کرونا و حضور بیماران دیالیزی محلی پر خطر برای ابتلا بیماران خاص است گفت: مایه خرسندی است که بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش در این زمینه بسیار خوب عمل کرده و هیچ مورد آلودگی به کرونا در اين بخش گزارش نشده است.

وی همچنین در زمینه تامین دارو اظهار داشت: بیمارستان کیش در شرایط مطلوبی از تامین دارو است و کمبودی ندارد، تدابیر لازم نیز برای خدمات رسانی به مبتلایان به کرونا نیز با تعبیه تخت بستری در تمامی نقاط بیمارستان در نظر گرفته شده تا از بیماران به خوبی مراقبت شود. شادنوش رئیس مركز مدیریت پیوند و بیماریهای معاونت درمان وزارت بهداشت و آموزش پزشکی کشور در پایان بیان داشت: ما به عنوان فرزندان این سرزمین باید در کنار هم فراز و نشیب ها را به امید رسیدن روزهای خوب پشت سر بگذاریم تا کمتر شاهد از دست دادن عزیزانمان باشیم.

آخرین خبرهای بیمارستان

استقرار تیم سازمان انتقال خون بندر لنگه در جزیره کیش 1400/06/31
نجات سه جوان از خطر غرق شدن در آب های سواحل کیش 1400/06/23
استخدام دكترای داروسازی در بیمارستان كیش 1400/06/14
شرایط پذیرش رایگان بیماران مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستان کیش 1400/06/03
پیام تبریك ریاست بیمارستان كیش به مناسبت فرا رسیدن یكم شهریور روز پزشك 1400/06/01
حمایت از کادر درمان مهمترین موضوع در شرایط دشوار شیوع کرونا است 1400/05/18
انجام موفقیت آمیز جراحی نادر جمجمه در بیمارستان كیش 1400/03/26
واحد ثابت خونگیری در جزیره كیش ایجاد می شود 1400/03/25
ارائه خدمات ام آر آی در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی كیش 1400/03/25
فراخوان استخدام كارشناس پرستاری و فوریت های پزشكی از طریق آزمون 1400/03/18