واحد پلي كلينيك

اين بخش در مجاورت بخش اورژانس واقع شده است و با بهره گيري از كادر پزشكي مجرب و متخصص، خدمات متنوع درماني و تشخيصي را در دو شيفت صبح و عصر به مراجعان محترم به صورت سرپايي ارائه مي دهد. شما مي توانيد  با مراجعه به سايت بيمارستان جهت اطلاع از برنامه حضور پزشكان اين واحد و همچنين دريافت نوبت بصورت اينترنتي اقدام نماييد .

خدمات پلي كلينيك به شرح زير است:

كلينيك زنان: انجام كليه مراقبت هاي دوران بارداري و تشخيص و درمان بيماري هاي زنان و ناباروري با بهره گيري از فضاي كاملا مجزا از ساير كلينيك ها جهت رفاه  خانم ها .

كلينيك ارتوپدي:  تشخيص و درمان شكستگي ها، گچ گيري، جراحي ترميم جراحات وجراحي ستون فقرات و...

كلينيك اورولوژي: تشخيص و درمان كليه بيماريهاي مربوط به دستگاه ادراري و تناسلي آقايان ، بانوان و كودكان.

كلينيك گوش و حلق و بيني: تشخيص و درمان بيماري هاي حنجره و گوش و حلق كه در كنار اين كلينيك واحد شنوايي سنجي به همراه كارشناس مربوطه با امكانات كامل تعبیه شده است.

كلينيك چشم پزشكي: تشخيص و درمان بيماري هاي چشمي كه در كنار آن كارشناس بينايي سنج حضور داشته و يك عينك سازي نیز مستقر

 مي باشد.

كلينيك كودكان و نوزادان : با بهره گيري از امكانات پيشرفته تشخيصي و پزشكان متخصص مجرب ، ايجاد فضايي دلنشين و آرام بصورت مجزا از ساير بيماران ، تعبيه اتاق بازي كودك در زمان  انتظار و پخش كارتون در سالن انتظار و حضور دو متخصص كودكان و نوزادان براي  كاهش زمان انتظار از ويژگي هاي اين كلينيك مي باشد .

كلينيك جراحي عمومي: تشخيص بيماري هاي كه نياز به جراحي دارد.

كلينيك روان پزشكي: تشخيص و درمان بيماري هاي اعصاب و روان و انجام مشاوره و آموزش روش هاي كاهش استرس.

كلينيك بيهوشي: در اين كلينيك متخصص بيهوشي كليه بيماران را قبل از انجام عمل جراحي ويزيت مي كند.

كلينيك بين المللي كبد: با وجود دستگاه مدرن و پيشرفته فيبرواسكن، مي توان بيمارها و مشكلات كبدي آنان را با حضور پرفوسور مويد علويان بررسي نمود.

كلينيك نورولوژي: تشخيص و درمان كليه بيماري هاي اعصاب مركزي و محيطي. انجام  تست هاي  تشخيصي  EEG , EMG , NCV

كلينيك فوق تخصصي ريه: تشخيص و درمان كليه بيماري هاي دستگاه تنفس فوقاني و تحتاني كه توسط فوق تخصص ريه انجام مي شود. و انجام تست  اسپيرومتري به بهره گيري از  بروزترين تجهيزات .

كلينيك پوست و مو: در اين كلينيك دو اتاق عمل سرپايي مجهز وجود دارد و كليه امور در اين واحد انجام مي گيرد دستگاه ليزر و... نيز جهت امور پوست وجود دارد.

كلينيك  آريتمي :  تشخيص بيماري هاي  قلب و عروق   با بهره گيري از  تجهيزات تشخيصي  اكو كارديو گرافي ، تست ورزش ، هولتر مانيتورينگ فشار خون و هولتر مانيتورينگ ريتم قلب  .

ارتوپدي فني : با هدف ارائه بهترين خدمات تشخيصي و درماني  به جامعه توان خواهان و مراجعين اروزژانسي و غير اورژانسي و نورولوژي با بهره گيري از پيشرفته ترين سيستم هاي اسكن سه يعدي كف پا و تهيه  انواع ارتوز  و پروتز .

شنوايي سنجي :  با بهره گيري از سيستم نرم افزاري و سخت افزاري پيشرفته و به روز  غربالگري نوزادان ، سنجش شنوايي  كودكان و بزرگسالان و تجويز سمعك  براي مدد جويان در اين كلينيك انجام مي پذيرد .